Biuletyn Informacji Publicznej

Hevelianum w Gdańsku

Dział Inwestycji:

 

Iwona Kopania - kierownik Działu Inwestycji,

e-mail: iwona.kopania@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 44

 

Irmina Markowska - główny specjalista ds. inwestycji 

e-mail: irmina.markowska@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Karol Kalinowski - kierownik ds. realizacji projektów inwestorskich 

e-mail: karol.kalinowski@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Patrycja Firs - inżynier budowy

e-mail: patrycja.firs@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Krzysztof Miłosz - kierownik projektu, inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. konstrukcyjno-budowlanej

e-mail: krzysztof.milosz@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Piotr Horyd - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. instalacyjnej elektrycznej

e-mail: piotr.horyd@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Michał Kobus - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. instalacyjnej sanitarnej

e-mail: michal.kobus@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Piotr Omilian - inspektor nadzoru inwestorskiego w spec. telekomunikacyjnej

e-mail: piotr.omilian@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

Jerzy Miotk - kierownik ds. realizacji projektów inwestorskich 

e-mail: jerzy.miotk@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42, wew. 42

 

 

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:8
Treść wprowadził(a): Kobeszko Mirosława, 2019-02-06 10:40:17
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2018-05-15 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2019-01-14 12:58:52