Biuletyn Informacji Publicznej

Hevelianum w Gdańsku

Dział Edukacji i Wystaw:

dr inż. Agata Żwir-Ferenc - kierownik działu edukacji i wystaw

e-mail: agata.ferenc@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37

 

Magda Więcek-Olszewska - specjalista ds. edukacji astronomicznej 

e-mail: magdalena.wiecek@hevelianum.pl 

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65

 

Monika Paczkowska - specjalista ds. edukacji matematycznej

e-mail: monika.paczkowska@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 48

 

Marta Haraburda - referent ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: marta.haraburda@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65

 

Magdalena Maszewska - specjalista ds. edukacji matematyczno-fizycznej

e-mail: magdalena.maszewska@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

 

Mateusz Bartoszewski - stanowisko ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: mateusz.bartoszewski@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

 

Sandra Olszewska - inspektor ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: sandra.olszewska@hevelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:13
Treść wprowadził(a): Kobeszko Mirosława, 2019-02-06 10:44:22
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2018-05-15 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2019-01-14 13:04:08