Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Centrum Hewelianum w Gdańsku

Dział Rozwoju i Organizacji Wystaw:

dr inż. Agata Żwir-Ferenc - kierownik Działu Rozwoju i Organizacji Wystaw

e-mail: agata.ferenc@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 37

 

Magda Więcek-Olszewska - specjalista ds. edukacji astronomicznej 

e-mail: magdalena.wiecek@hewelianum.pl 

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65

 

Monika Paczkowska - referent ds. edukacji matematycznej

e-mail: monika.paczkowska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 48

 

Marta Haraburda - referent ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: marta.haraburda@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 65

 

Magdalena Maszewska - referent ds. edukacji fizycznej

e-mail: magdalena.maszewska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

 

Mateusz Bartoszewski - stanowisko ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: mateusz.bartoszewski@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

 

Sandra Olszewska - inspektor ds. edukacji przyrodniczej

e-mail: sandra.olszewska@hewelianum.pl

tel.: (+48 58) 300 08 42 wew. 50

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:7
Treść wprowadził(a): Chalimoniuk-Kowalska Małgorzata, 2018-08-06 11:58:22
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2018-05-15 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2018-07-02 11:57:34